Licytacje nieruchomości

  • Województwo:
  • Kategoria:
x

data i godzina licytacji:

kwota wywołania:

Licytacje nieruchomości mogą obejmować nieruchomości każdego rodzaju. Pod młotek trafiają zarówno mieszkania, jak i całe domy. Zdarzają się także niezabudowane grunty, magazyny lub garaże. Praktycznie wszystko może stać się zabezpieczeniem majątkowym i zostać poddane licytacji nieruchomości. Nabywając w ten sposób nieruchomość, kupujący ma pewność, że zyskuje własność nieobciążoną przez poprzedniego właściciela i z „czystą” księgą wieczystą. Przy okazji jest spora szansa, że zakupu dokona za kwotę niższą niż rynkowa.

Czym jest platforma E-KSR?

E-KSR to pierwsza na polskim rynku internetowa platforma windykacyjna stanowiąca zbiór licytacji komorniczych. W założeniu ma skupiać w jednym miejscu listę wszystkich licytacji nieruchomości i ruchomości, dzięki czemu będą one łatwiejsze do znalezienia przez większą liczbę zainteresowanych, a dzięki temu skuteczniejsze. Dzięki odpowiednim narzędziom informacje o licytowanych przedmiotach publikowane są w sposób przejrzysty i przyjazny dla użytkowników. Dodatkowym ułatwieniem są zamieszczone mapy, wskazujące lokalizację miejsca licytacji oraz licytowanego przedmiotu, a także bezpośrednie przekierowanie do bankowości dla chcących wpłacić wadium.

Dlaczego warto korzystać z platformy?

Wszelkie informacje zamieszczone na platformie E-KSR są zweryfikowane i wiarygodne. Obwieszczenia o licytacjach są dystrybuowane na portale branżowe, dzięki czemu zwiększa się ilość zainteresowanych udziałem w nich, a sprzedaż odbywa się w sposób transparentny i zgodny z prawem. Użyte do budowy portalu narzędzia sprawiają, że umieszczanie i wyszukiwanie ogłoszeń o konkretnych licytacjach nieruchomości jest szybkie i łatwe.